Xiaomi Mi 9’un fiyatı belli oldu. Duyanları şaşkına çevirdi!

Çinli telefon üreticisi Xiaomi’nin önümüzdeki günlerde resmi duyurusunu yapmayı planladığı yeni amiral telefonu Xiaomi Mi 9’un fiyat etiketi ortaya çıktı. İşte Çinlilerin yeni telefonu Xiaomi Mi 9’un beklenen özellikleri ve şaşırtan fiyatı…

Xiaomi Mi 9, sadece teknik özellikleriyle değil fiyatıyla da konuşulacağa benziyor. Snapdragon 655 işlemciden güç alması beklenen Xiaomi Mi 9, 6 ve 8 GB RAM’li modellerle piyasaya sürülecek gibi görünüyor. Arka yüzünde 3 kamera bulunması beklenen telefonun ana kamerası 48 MP, ikincil kamerası 12 MP, üçüncül kamerası ise 8 MP olacak. 6.4 inç’lik AMOLED ekran ile gelen telefon, 27W hızlı şarj teknolojisini de destekliyor olacak.

Xiaomi’ye yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre ise ürünün model model hangi fiyat etiketleriyle tüketiciyle buluşacağını ortaya koyuyor. Buna göre 6 GB RAM’li ve 64 GB’lı Xiaomi Mi 9 modelini almak isteyenlerin ödeyecek olduğu ücret 369 dolar; 8 GB RAM + 128 GB depolama sunan cihaz 428 dolar, 8 GB RAM + 256 GB depolama sunan en üst seviye model ise 516 dolardan satışa sunulacak.


Bu özelliklere göre fiyatlara bakıldığında oldukça düşük olduğu dikkat çekici.

sabri otuzbir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir